Oleśnica ul. Lwowska 23 (wejście z tyłu za Rossmanem) Mapa

O nas

Hurtownia AZET

działa na rynku już od dekady, a podstawowym profilem jej działalności handlowej wciąż pozostaje asortyment z zakresu BHP. Obsługujemy głównie firmy z regionu dolnośląskiego, ale z chęcią zaopatrujemy też przedsiębiorców z dalszych rejonów naszego kraju. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi oraz renomowanymi producentami odzieży ochronnej, środków BHP i chemii, dzięki czemu – od lat gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

Z początkiem 2021 roku, AZET stał się częścią lokalnego przedsiębiorstwa budowlanego BIOBUD. Firma BIOBUD to solidny i stabilny partner, przez co hurtownia AZET zyskała szansę na dalszy dynamiczny rozwój oraz zwiększenie dotychczasowego grona kontrahentów. Dzisiejsza działalność hurtowni AZET, opiera się na korzystaniu z dobrych, wypracowanych praktyk handlowych, a także poszerzeniu asortymentu o nową gamę produktów. Dzięki temu, aktualna oferta hurtowni AZET – kompleksowo zaspokaja potrzeby przedsiębiorców z różnych gałęzi gospodarki.

Dobra znajomość branży oraz wymogów BHP sprawia, że nasi klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnego rozwiązania. Sprzedawane przez nas produkty, posiadają stosowne dopuszczenia do użytku oraz certyfikaty świadczące o wysokiej klasie bezpieczeństwa i efektywności. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, związane z obowiązującym podwyższonym reżimem sanitarnym, nasz sklep BHP oferuje ponadto szeroki wachlarz środków ochrony osobistej oraz produktów dezynfekujących.

Zadbaj o bezpieczeństwo BHP w Twojej firmie z hurtownią AZET z Oleśnicy. Zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy!

AZET Hurtownia Odzieży Roboczej i Art. BHP
Piotr Schabikowski

ul. Lwowska 23
56-400 Oleśnica
NIP: 911-164-66-32
Regon: 931149520

tel. 71 396 27 99
kom.: 666 748 813
kom.: 666 749 214
mail: biuro@azetbhp.pl

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE AZETBHP
2021